Zajímá Vás

NÁŠ PŘÍBĚH?

Náš

ZAČÁTEK

separator

Jak to vše vlastně začalo? Překvapivě u piva. Seděli jsme dva blonďáci vedle sebe v hospodě a najednou nás napadlo, že by nebylo špatné Řemesla vrátit ke starým oblíbeným časům. Tak jak jsme si je pamatovali ještě za Pokory, kdy se dveře do pivnice nedaly otevřít, jak tam bylo narváno. Dali jsme se do práce. Inspirovali jsme se historií, vtiskli jsme do toho naše představy a úsilí i kousek sebe. Snad se Vám u nás bude líbit.

NAŠÍM HLAVNÍM CÍLEM JE POSKYTNOUT HOSTŮM NEVŠEDNÍ PIVNÍ ZÁŽITKY

Čisté sklo, správné natočení, kvalitní pivo a příjemná obsluha, je to hlavní, na čem budeme stavět. Pivo je úžasně rozmanité a rozhodně nekončí u „europiv“ vyráběných velkopivovary.

Naši nabídku piv proto budeme obměňovat pivy českých mikropivovarů a speciály nejen z České Republiky.


Nesmíme zapomenout, že jsme na jižní Moravě, v jednom z nejkrásnějších měst naší republiky a proto nemůžeme zůstat jen u „tekutého chleba národa“. Proto jsme oslovili několikero vinařství z našeho regionu a vybrali pro Vás výborná vína, která s Vámi chutnáme, samozřejmě pro to, abychom se přesvědčili o jejich kvalitě :).


Tímto ale výčet našich cílů nekončí. Další, na který se soustředíme, je káva. Nechceme využívat finančně lákavých pobídek velkých průmyslových producentů přepražené kávy, do které si musíte dát 4 kostky cukru a litr mléka, aby se dala pít a proto nabízíme kávu z menších českých pražíren, kde si zakládají na kvalitě zrn a správných technologiích. Kávy od malých producentů jsou chuťově rozmanité s výraznou ovocnou chutí. Dalo by se říct, že káva je jako víno.

Poznejte

VÝJIMEČNÉ CHUTĚ

separator

Naším cílem je přinést našim zákazníkům možnost vyzkoušet rozmanité chutě vybraných piv, růmů, whiskey a v neposlední řadě také našich domácích limonád.

Kdo jsme?

POZNEJTE NÁŠ TÝM
separator

Jan Schallenberger
MAJITEL, PROVOZNÍ A OBSLUHA
Majitel, provozní a zároveň i obsluha v jedné osobě 🙂

BARMANKA

PROVOZNÍ